BlackSun

Opis forum


#1 2007-09-15 21:16:12

Aniorek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 8
Punktów :   

POMYSł POMOCY GRACZOM

Słuchajcie w związku z tym,że zauważyłam iż nie którzy gracze chyba nie zabardzo umieją grać w tę grę wpadłam na taki pomysł:
Ja:Vanilka,Kaznodzieja,Kamikaze pomozemy Kupensowi Bettraaxowi i  gutekpolowi ;-).Chodzi o to ,że każdy weźmie sobie ucznia z tych 3 wymienionych  a ponieważ jest nas 6 to bedzie równo.I będzię go przez jakiś okres czasu uczyć gry ... weźmie pod opieke nie pod względem ze wyśle ci surowce rozwiniesz sie ABSOLUTNIE NIE!! gracz sam sie bedzie musiał rozwijać ale jego opiekun mu w tym pomoze i doradzi.Opiekun będzię musiał szpiegować swojego ucznia i później będzię mu tłumaczył w czym zrobił błąd lub go pochwali.Jeżeli będą postępy ucznia i będzię on gotowy by grać samodzielnie Opiekun nie będzie mu już pomagać i uczeń stanie się samodzielny.Lecz gdy uczeń nie będzię w stanie kontynuować gry bez opiekuna rada wtedy ustali co będzię z nim dalej..Każdy opiekun na forum będzie musiał od czasu do czasu pokazać raporty szpiegowskie ucznia by było wiadomo ,że mu pomaga.Pochwali ucznia na forum i powie w czym mu idzie już lepiej jakie ma postępy i uczeń też się będzię musiał wypowiedzieć czy sam uznaje ,że lepiej idzie mu gra itp..Lub opiekun wypowie się,że uczniowi nie idzie najlepiej to już zalerzy od ich porozumienie się itd..
Pomyślcie tak że o kożyściach dl sojuszu.Gracze będą bardziej doświadczeni i bardziej zgrani dzięki czemu wrazie np. wojny będziemy się czymać razem i jako ekipa pomagać a nie ,że każdy osobno i cicho ciemno bo z tego nie ma nic..
TERAZ CHCE ABYS CIE WYRAZILI OPINIE CO O TYM MYSLICIE I CZY JESTESCIE NA TAK CZY NA NIE
POZDRAWIAM :VANILKA
PROSZE O GLOSOWANIE NA TEN POMYSL W DZIALE ANKIET

Ostatnio edytowany przez Aniorek (2007-09-15 21:47:23)

Offline

 

#2 2007-09-15 21:25:48

kaznodzieja

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 23
Punktów :   

Re: POMYSł POMOCY GRACZOM

Jestem zdecydowanie na tak!! dlatego że dzięki temu sojusz będzie lepszy!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wystawiłem ankiety z tym bo pomysł mi sie spodobał proszę glosować zbieramy głosy do niedzieli do godziny 12;00

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sierpien2013-cd.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl www.life-shinobi.pun.pl www.pokemon-green.pun.pl